Napenda kuishi to trzecia, oprócz Boma Rescue i Kisumu ndogo, placówka Ojców Kombonianów, która pomaga młodym chłopcom żyjącym na ulicy. Trafiają tu młodzi z dwóch poprzednich placówek, którzy potrzebują więcej czasu na wyjście z nałogu narkotykowego, lub nie mają rodziny, w której mogliby wychowywać się i dorastać w spokojnych warunkach. Czasami chłopcy są przysyłani z innych projektów lub przez rząd.
Napenda kuishi to placówka rehabilitacyjna położona na wsi, kilkadziesiąt kilometrów od Nairobi, w której chłopcy mieszkają i spędzają czas. Uczęszczają do okolicznych szkół na normalne zajęcia, a oprócz tego w ośrodku prowadzona jest terapia lecząca uzależnienia, chłopcy pracują w polu, razem się uczą i mają wspólne posiłki.
W ośrodku pracuje 3 wychowawców, kucharka (zawsze jest to kobieta, aby chłopcy czuli matczyne ciepło i troskę) oraz wolontariusz, który wcześniej sam przebywał w ośrodku a teraz chce pomagać innym z podobnymi problemami.
Mieliśmy dziś szansę zagrać z chłopakami w siatkówkę, koszykówkę i szachy, a następnie zjedliśmy razem obiad. Po posiłku, każdy z chłopaków przedstawił się i powiedział co chciałby robić w przyszłości. Było to bardzo wzruszające dla nas, bo okazało się, że każdy z nich ma jakąś pasję i marzenia, które chce zrealizować. Podziękowali nam za wizytę, szczególnie miłe dla serca były słowa, że nasz uśmiech sprawia, że oni też się uśmiechają. Na końcu my również powiedzieliśmy parę słów o sobie i życzyliśmy im szczęścia w spełnianiu swoich życiowych celów.